چه چیزی لقب قدرتمندترین تایرساز چینی را به سایلون اختصاص می دهد؟ چرا تایرسازی سایلون مهم است؟

همانطور که در نوشته های گذشته گفتیم تولید تایر امری بسیار پیچیده است. چرا که هم دانش بالایی می طلبد، هم تکنولوژی به روزی می خواهد و هم مدیریت قوی برای تامین مواد اولیه و تولید با کیفیت و بدون نوسان را نیاز دارد. اما چگونه شرکت لاستیک سازی سایلون همه ی اینها را داراست؟

سایلون یکی از بزرگترین و معتبرترین دانشگاه های علمی-کاربردی چین بنام دانشگاه علم و فن­آوری چینگ دائو (Qingdao) را در اختیار دارد که نشان از سطح بالای دانش در این شرکت تایرسازی است. همچنین وجود کمپانی بزرگ تولید ماشین آلات تایرسازی و آزمون تایر بنام مسنک (MESNAC) در لیست شرکت های تحت مالکیت هلدینگ مادر، دست سایلون را در تکنولوژی و فن آوری تولید بسیار باز می کند. در کنار اینها باید بدانیم شرکت لاستیک سازی سایلون علاوه بر موارد گفته شده، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان مواد اولیه ی صنعت تایرسازی در دنیاست که مواد اولیه ی شرکت های تایرسازی بزرگی مانند میشلن و بریجستون را تامین می کند.

بنابراین با توضیحات بالا می توان براحتی چنین نتیجه گرفت که سایلون، قدرتمندترین تایرساز چینی است که همه ی آنچه که برای تولید یک تایر باکیفیت و مقرون به صرفه لازم باشد را در اختیار دارد و این برای رقبای این شرکت، یک زنگ خطر بزرگ محسوب می شود، چراکه آنها همه ی امکانات لازم برای تولید را در اختیار ندارند و بصورت دائم باید برای تهیه ی ملزومات و مواد اولیه ی خود، از شرکت های دیگر از جمله شرکت سایلون خرید انجام دهند و این مهم، آنها را برای همیشه به دیگران وابسته می کند. در حالی که گروه سایلون با در اختیار داشتن تمام فرآیند تولید تایر، نه تنها از سایر شرکت ها بی نیاز است بلکه رقبای سایلون به این شرکت برای مواد اولیه و دانش فنی و ماشین آلات تایرسازی نیازمندند.

گواه اینکه شرکت لاستیک سازی سایلون، قدرتمندترین تایرساز چینی است، نوآوری و خلاقیت بالای این کمپانی نیز هست. در آخرین دستاوردهای سایلون تایر، فن­آوری جدیدی بنام اکوپوینت تری (Eco Point3 Technology) معرفی شده است که از آن به عنوان انقلابی در صنعت تایرسازی یاد می شود و رسانه های مختلفی، خبر آن را پوشش داده اند.

در نوشته ای دیگر، این تکنولوژی را به شما معرفی خواهیم کرد.

یک دیدگاه برای “چرا سایلون قدرتمندترین تایرساز چینی است؟”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *