درباره برند لاستیک اکسلس Accelus

برند تایرسازی اَکسِلِس هند، تیمی از مهندسان کارآزموده ی تحقیق و توسعه (R&D) و فن آوران دانشمند صنعت تایر دنیا را گرد هم آورده است که پیش از این، طراح و توسعه دهنده ی مشهورترین و محبوب ترین طرح آج های تایرهای تجاری در صنعت تایر دنیا بوده اند. تیم تحقیق و توسعه با استفاده از نرم افزارهای طراحی بسیار پیچیده و به روز، الگوهای آج و بدنه ی اصلی تایرها را بگونه ای طراحی می کنند که در جاده ها و شرایط آب و هوایی مختلف، عملکرد مطلوبی داشته باشند. نمونه های اولیه ی تایرهای تولید شده ی اکسلس، در دستگاه مخصوص آزمون تایر مجهز به قابلیت های پیشرفته ی شبیه سازی، مورد آزمون های بسیار سختگیرانه بر روی سطوح مختلف قرار گرفته اند.

این تایرساز هندی برای تولید تایر در کلاس جهانی، گام های بلندی را برداشته است. اکسلس دارای بهترین ماشین آلات تایرسازی و تجهیزات فنی و مهندسی است که از تولید کنندگان پیشروی این حوزه از کشورهایی مانند هلند، ایالات متحده آمریکا، آلمان، ایتالیا، ژاپن و فرانسه تامین شده است. فرآیند تولید تایر در کارخانه ی فوق پیشرفته ی اکسلس، از ماشین آلات اکستروژن برای آماده سازی نیمه ساخته ها گرفته تا دستگاه بیدسازی مجهز به تکنولوژی RFID، در بالاترین سطوح کیفیت و فن آوری روز تولید تایر در دنیا قرار دارد.

در انتهای خط تولید، یک بازرسی نهایی دقیق و جامع، فرآیند تولید را به پایان می رساند. بازرسی اشعه ایکس، آزمون مقاومت، آزمون های یکنواختی، تعادل (بالانس) دینامیکی و سایر تست های داخلی کارخانه، این اطمینان را به مصرف کنندگان نهایی و مالکان ناوگان ها می دهد که برای دستیابی به طول عمر زیاد، چنگ زنی فوق العاده و مقاومت بالا در شرایط گوناگون، می توانند بطور کامل به تایرهای اکسلس اعتماد کنند.

با این وصف، اکسلس اطمینان می دهد که یکی از با کیفیت ترین محصولات تایر TBR دنیا را تولید می کند.

فرآیند پخت تایرهای اکسلس با گاز نیتروژن:

برای ارائه ی تایری با دوام و طول عمر زیاد، با بدنه ای مقاوم و مستحکم، مصرف بهینه ی سوخت و راحتی بیشتر هنگام رانندگی، تایرهای اکسلس از طریق یک روش پخت کاملا پیشرفته بوسیله ی نیتروژن تولید می شوند که امکان کنترل بهتر بر روی فرآیند پخت را به منظور تولید تایری یکنواخت تر فراهم می کند. این تکنولوژی بسیار جدید است و تایرسازان اندکی از آن برخوردارند.

تکنولوژی کامپاند سرد (CCT):

تکنولوژی اختصاصی کامپاند سرد اکسلس، محصولی به شما ارائه می کند که مقاومت غلتشی بسیار اندکی دارد و مصرف سوخت خودرو، آلایندگی ناشی از کربن و در نهایت هزینه های عملیاتی شما را بشدت کاهش می دهد، در حالیکه عملکرد و دوام تایر تحت تاثیر قرار نمی گیرند.

تولید پایدار، اولویت بزرگ اکسلس:

به عنوان تعهد و وظیفه ای ذاتی در قبال حفاظت از محیط زیست، اکسلس تایرهایی را تولید می کند که از مقاومت غلتشی بسیار اندکی برخوردارند و علاوه بر کاهش مصرف سوخت، سهم بسزایی در کاهش پسماند و آلودگی های ناشی از کربن دارند. تایرهای اکسلس بواسطه ی برخورداری از بدنه ای بسیار قوی، قابلیت دو بار روکش گذاری را دارند که دستاورد آن، کاهش مصرف منابع طبیعی و انرژی و کاهش پسماند و دپوی بدنه ی تایرهای ضایعاتی است که همگی در راستای حفاظت از محیط زیست هستند. علاوه بر اینها، هزاران نهال درخت در اطراف محل کارخانه اکسلس کاشته شده اند تا یک فضای کاملا سبز و سالم در راستای حفاظت از محیط زیست، ایجاد شود. در کنار اینها، اکسلس نهایت استفاده از آب باران را هنگام بارندگی های موسمی هند انجام می دهد تا از مصرف آب شهری تصفیه شده بکاهد.

 

شرکت کاوش کلوت متشکل از تیمی جوان و در عین حال متخصص در حوزه تایرهای باری/اتوبوسی رادیال (TBR)، با هدف ارائه ی محصولی با کیفیت و خدمات ممتاز به شبکه ی حمل و نقل کشور، نمایندگی انحصاری اکسلس در ایران را در سال ۱۴۰۲ با هدف رفع دغدغه های ناوگان ها و مالکان و رانندگان خودروهای سنگین در زمینه ی تهیه ی لاستیک با کیفیت و دریافت خدمات ممتاز، اخذ کرده است.

  • مدیر وبسایت
  • دی ۱۷, ۱۴۰۲
  • 75 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *