درباره ما

طی سالها فعالیت و کار با شرکتهای بزرگ و درک و شناخت نقاط قابل بهبود در حوزه ارائه خدمات و توسعه آن و بمنظور رفع برخی از معضلات تامین برای مدیران ارشد و صاحبان مشاغل، اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ تصمیم به تاسیس شرکتی جدید با اهداف :

ارائه محصولات با کیفیت، گارانتی معتبر، مشاوره صحیح، آموزش و مهمتر از همه تضمین خدمات پس از فروش برای کلیه خدمات و کالاهای ارائه شده گرفتیم.

تا با تامین کالاهای مورد نیاز خودروسازانی مانند ساپکو، سازه­ گستر سایپا، پارس خودرو، ماموت، سایپادیزل، آریا دیزل، زامیاد و … ، شرکتهای معدنی و پیمانکاران بزرگ معادن مانند گلگهر، میدوک، چاه­گز، چغارت، چادرملو، انگوران، سونگون و …، تولیدکنندگان کالا و تایر مانند گروه صنعتی بارز، بارز کردستان، ایران یاسا، آذین پلیمر و …  در این مسیر حرکتی موثر داشته باشیم.

نام کاوش کلوت را برگرفته از نام کاوش به مفهوم انتخاب صحیح و مناسب کالا و خدمات، و کلوت را به مفهوم اصالت و ماندگاری انتخاب کردیم.

ماموریت ما انجام بهترین خدمات با تکیه بر ارائه محصول با کیفیت، قیمت رقابتی، تحویل بموقع و تنوع می‌باشد، و در راستای تحقق اهداف، ارزش‌های بنیادی خود را برپایه آرامش خیال، سهولت در تامین، اصالت کالا، خدمات پس از فروش، تعهد به مشتری و رضایت آنها می‌دانیم و به ارزش‌های خود پایبند خواهیم ماند.