کسانی که در حوزه ی راهسازی و معدن کشور فعالیت می کنند و بطور ویژه با لاستیک های خارج از جاده (موسوم به تایرهای OTR) سر و کار دارند، حتما برندهای معتبر و نامدار جهانی را می شناسند. در این مطلب با برندی آشنا می شوید که شاید قبلا نمی شناختید اما باید بدانید که این برند لاستیک در دنیای تایرهای OTR کاملا شناخته شده و معتبر بوده و به تازگی توسط کاوش کلوت وارد ایران شده است.

مکسام تایر به عنوان بخشی از گروه سایلون، تایر خارج از جاده را در سطح جهانی طراحی، تولید و توزیع می کند. MAXAM به عنوان یک تولید کننده و توزیع کننده بزرگ لاستیک OTR در سطح جهانی، به دلیل کیفیت، قابلیت اطمینان و خلق ارزش، در بازار جهانی شهرت زیادی دارد. برای اطمینان از کیفیت محصول برتر، پایه و اساس سازمان حول مهندسی در سطح جهانی متمرکز شده و دارای پیشرفته ترین پلت فرم های تولیدی در صنعت است.

دیدگاه برند مکسام

MAXAM به عنوان یک برند جهانی که به سرعت در حال رشد است، سرمایه گذاری زیادی روی افراد، فرآیندهای مهندسی پیشرفته و امکانات تولیدی خود انجام می دهد تا اطمینان حاصل شود که راه حل های تجاری منحصر به فردی به مشتریان در سراسر جهان ارائه می شود. اینجا منظور از راه حل ها، همان محصولات و تایرهای تولیدی مکسام هستند که برای مشتریان، چاره ساز و راهگشا خواهند بود.

بنابراین نگاه مکسام تایر، یک نگاه تجاری صرف به منظور فروش تایر و کسب سود نیست. مکسام مانند مشاوری در کنار مشتریان، با ارائه ی بهترین راهکار (بخوانید بهترین تایر) به آنان کمک می کند تا با انتخاب تایری مناسب، هزینه ها و ریسک های کسب و کار معدنی خود را کاهش داده و به حداکثر بهره وری برسند. این برای هر پیمانکاری حائز اهمیت بوده و هدفی است که در کشورهای مختلف توسط مکسام بطور موفقیت آمیزی محقق شده است.

مکسام تایر، ارائه کننده بهترین راهکارهای تایرهای معدنی و راهسازی

مکسام بخشی را تحت عنوان گروه معدنی مکسام (MAXAM MINING GROUP) تفکیک کرده است که بطور ویژه بر تایرهای معدنی تمرکز و توجه دارد. ارزش اصلی و کلیدی گروه معدنی مکسام، ارائه ی خدمات پشتبانی با کیفیت برای تمام محصولات مکسام در این بخش است که در کنار همکاری با نمایندگانی سطح بالا از سرتاسر دنیا که با حساسیت زیادی انتخاب شده اند شکل می گیرد. هدف اصلی مکسام، حصول اطمینان از نمایش بهترین عملکرد محصولات و بالاترین سطح رضایت مشتریان در کنار کاهش هزینه های عملیاتی مصرف کنندگان نهایی است.

گروه معدنی مکسام (MMG) تیمی از اعضای خود را در چندین قاره ایجاد کرده است که مسئولیت پاسخگویی به تقاضاهای بازار منطقه ای را بر عهده دارند. هر عضو یک متخصص پیشرو در این صنعت است که بر ایجاد بهترین تجربه مشتری و بهبود مستمر راهکارهای  ارائه شده به بازار تمرکز دارد. مهندسی کاملا نوآورانه، آزمایش‌های گسترده، تحقیقات و تولید پیشرفته، گروه معدنی مکسام را از رقبای خود متمایز می‌کند.

تاریخچه ی مالک برند مکسام

گروه سایلون به عنوان گروه مادر برند مکسام تایر، اولین شرکت گرید A در بورس جهانی شانگهای با زمینه فعالیت تولید مواد خام، ساخت کارخانه، عضو فهرست شرکتهای برتر تحقیق و توسعه و تولید کننده ماشین آلات ساخت تایر است. این شرکت به عنوان مرکز تحقیقات و فن آوری مهندسی تایر سال ۲۰۲۰، اکنون در رتبه ی هجدهم رنکینگ تایرسازان دنیا قرار دارد. کمپانی سایلون در سال ۱۹۹۰ تاسیس شد و اکنون محصولات خود را در سرتاسر جهان در بیش از ۱۶۷ کشور به فروش می رساند.

گروه بزرگ سایلون به عنوان یکی از بزرگترین دارندگان ماشین آلات خودکار، ضمن برخورداری از سرمایه های فکری ارزشمند خود به منظور ساخت تایر برای خودروسازان بزرگ، به سرمایه گذاری خود در تیم مکسام افتخار می کند. سایلون با توجه به افزایش تقاضای بازار و علاوه بر توسعه ی سایزهای تایرهای سواری پرمصرف در هر منطقه، ماشین آلات ساخت تایرهای فوق سنگین، تایرهای کامیونی و همچنین تایرهای راهسازی و معدنی مکسام را از آسیا به سراسر دنیا توزیع می کند.

این روزها مکسام تایر، محصولاتی را تولید می کند که در زمره ی محصولات با ارزش بازار تلقی شده و با گسترش تایرهای رادیال راهسازی و معدنی در  کنار ارائه ی خدمات مشتریان متمایز برای این محصولات، به واقع یکی از بزرگترین تولید کنندگان تایر سنگین در دنیا شناخته می شود که نقش رهبر را در عرصه ی ارائه ی راهکارهای کسب و کار تایرهای خارج از جاده را ایفا می کند.

 

پیشرو در تکنولوژی و فلسفه ی تولید

سایلون بسیار بر تحقیق و توسعه ی تکنولوژی به عنوان محرک اصلی توسعه ی شرکت اصرار دارد. با کمک پیشرفت های تکنولوژیکی شرکت، سایلون خود را در خط مقدم فن آوری تایر و توسعه ی محصولات جدید قرار داده است. مرکز تحقیق و توسعه ی سایلون تمرکز بسیاری بر ویژگی هایی که بر عملکرد محصول تاثیرگذارند دارد مانند ترکیب آمیزه، فن آوری لاستیک مصنوعی، تجزیه و تحلیل بازار و رقبا، طراحی تایر و مدلسازی و شبیه سازی تایر.

تحقیق و توسعه، تمرکز اصلی مکسام و سایلون

سایلون با تجهیزات زیرساختی بسیلر با کیفیت که با تولیدکنندگان جهانی درجه یک مطابقت دارد، دارای چندین مرکز تحقیق و توسعه معتبر در سطح جهانی است: چین (مرکز اصلی تحقیق و توسعه)، ویتنام، اروپا و کانادا. هر مرکز تحقیق و توسعه اختصاصی، درک عمیق تری از نیازهای کاربر محلی ارائه می دهد و از فناوری پیشرفته برای تشکیل یک سیستم جهانی تحقیق و توسعه استفاده می کند. مراکز تحقیق و توسعه مستقل همانند تحقیقات بازار، برنامه ریزی محصول، توسعه فرمول و فرآیند را پوشش می دهند

 

سایلون و مکسام تایر به آزمایش و بررسی پیوسته ی محصول، الهام بخشیدن به محصولات جدید، توسعه و تکنیک های جدید اعتقاد دارند. از آنجایی که تولیدکنندگان خودرو، کامیون و تجهیزات ویژه به تکامل خود ادامه می دهند، سایلون برای نوآوری تلاش می کند و با طراحی تجهیزات و ماشین آلات ساخت تایر که تولید را با اتوماسیون ساده می کند، جهش های فناوری کوانتومی را انجام می دهد. این فلسفه است که به سایلون اجازه می دهد به رشد خود ادامه دهد و موقعیت خود را به عنوان یک رهبر جهانی تسریع بخشد.

 

دستآوردها و موفقیت های تایرهای OTR مکسام

تایر مکسام با سال‌ها عملکرد ثابت شده، شهرت زیادی در بازار تایرهای مخصوص خارج از جاده و تایرهای تخصصی از طریق کیفیت پیشرو، قابلیت اطمینان و ارزش استثنایی ایجاد کرده است. تعهد تیم مکسام به کیفیت، قابلیت اطمینان و ارزش محصول توسط برخی از برترین سازندگان کارخانه اصلی، از جمله  CATERPILLAR®  تایید شده است. گروه معدنی مکسام چندین محصول OTR دارد که توسط CATERPILLAR®  روی لودرهای چرخ متوسط تأیید شده است و به عنوان یکی از بهترین تایرها برای تجهیزات خود شناخته می شود.

یکی از دستاوردهای کلیدی در این باره متعلق به تایر مکسام ۸۷۵/۶۵R29 MS405 است که برای لودرهای چرخ متوسط CAT® ۹۸۲M تأیید و به عنوان قطعه ی اصلی یا OE استفاده  می شده است. MS405 با داشتن یک الگوی E4/L4 عمیق که چسبندگی عالی، پایداری و عملکرد را ترکیب می کند، راه حلی را در اختیار کاربران قرار می دهد که تمام خواسته های سخت را برآورده می کند. MS405 مقاوم در برابر سوراخ شدن که با ترکیب آج مقاوم در برابر برش و زیر آج مقاوم ساخته شده است، بهره وری بالاتر و حداقل زمان خرابی را فراهم می کند. MS405 که برای به حداقل رساندن لرزش در سرعت های چرخه بالاتر طراحی شده است، کمترین هزینه در ساعت را برای لودرها، گریدرها و زمینگیرها فراهم می کند.

علاوه بر این، مکسام MS302 نیز به عنوان قطعه ی اصلی یا همان تایر فابریک (OE) در CAT® ۹۵۰GC، ۹۵۰L، ۹۵۰M، ۹۶۲L و ۹۶۲M در مناطق خاص توسط کاترپیلار تأیید شده است. MAXAM MS302 دارای طراحی مستحکم E3/L3+  برای انجام وظایف دشوار و حداکثر کشش و مقاومت در برابر حرارت بالا در لودرها، گریدرها و دامپتراک ها است. هدف MAXAM MS302 به حداقل رساندن لرزش در سرعت های مختلف حمل و نقل و ارائه کمترین هزینه در ساعت است، در حالی که آمیزه ی لاستیکی مقاوم در برابر برش و پارگی، خطر همیشگی توقف ناشی از آسیب تایر را از بین می برد.

 

  • مدیر وبسایت / سیدحامد محمدی
  • اردیبهشت ۹, ۱۴۰۲
  • 364 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *