مکسام تایر، لاستیک های سری معادن زیرزمینی را گسترش می دهد

مکسام تایر، لاستیک های سری معادن زیرزمینی را گسترش می دهد

اضافه شدن راهکارهای سه ستاره و چهار ستاره مکسام برای کاربری معادن زیرزمینی

 

مکسام تایر به عنوان تایرسازی پیشرو در تولید لاستیک راهسازی و معدنی، با گسترش دامنه ی عملکردی تایرهای تولیدی خود،  سری محصولات مناسب برای کاربری معادن زیرزمینی را به روزرسانی و گسترده کرده است. مکسام بطور چشمگیری تایرهای (بخوانید راهکارهای) خود را برای غلبه بر چالش های پیش روی دامپتراک های منفصل (جدا شونده) و لودرهای معادن زیرزمینی، بهبود داده است. بهبود در این سری از محصولات مکسام نه تنها انتظارات مورد نیاز کاربری های سخت و خشن معادن زیرزمینی را برآورده می سازد، بلکه شرایط کاملا گوناگون در اقصی نقاط دنیا به لحاظ حرارتی و گرمایی را پوشش می دهد.

 

با توجه به منحصر به فرد بودن چالش ها و نیازهای خاص هر معدن زیرزمینی بخصوص در مورد دوام و طول عمر لاستیک ها، مکسام راهکارهایی را طراحی و مهندسی کرده است که قادرند سطوح بالایی از پایداری و چنگ زنی را فراهم کنند. تایر چهار ستاره ی E4/L4 در طرح آج های MS405 و MS406 برای دامپتراک های منفصل معدن زیرزمینی می توانند تا ۶۰ درصد تحمل بار بیشتری را از خود نشان دهند. طراحی MS405 مثل همیشه ضمن نظر داشتن نیازهای مشتری، یکی از پرچمداران راهکارهای مکسام در تولید تایرهای راهسازی و معدنی است که می تواند در سخت ترین شرایط، عملکردی چشمگیر را رقم بزند. طرح آجی با چنگ زنی بسیار بالا، آمیزه ای مقاوم در برابر سایش و بدنه ای ساخته شده برای تحمل شرایط سخت، همگی نشان از این دارند که MS405 گسترده ترین تحقیقات و آزمایشات را پشت سر گذاشته است تا فراتر از انتظارات باشد.

به همین ترتیب، MS406 دارای یک طرح آج دنده ای عمیق است که چنگ زنی و مقاومت عالی در برابر سایش و برش را در کنار عملکردی حداکثری و با کمترین نرخ کارکرد ساعتی برای کاربری های معادن زیرزمینی به همراه دارد.

لاستیک مکسام مناسب تراک و لودر معادن زیرزمینی
لاستیک مکسام مناسب تراک و لودر معادن زیرزمینی

تایرهای جدید لودری ضد برش و ضد پنچری مکسام در راهند

به منظور تامین مقاومت ویژه در برابر پنچری و برش که نیازی اساسی برای لاستیک لودرهای خاکبردار در معادن زیرزمینی محسوب می شود، مکسام راهکارهای L5/L5S را با طرح آج های MS501 و MS502 با ۱۵% ظرفیت تحمل بار بیشتر ارائه کرده است. این راهکارها، با تقویت همزمان طوقه ها، شانه و دیواره هر دو تایر MS501 و MS502 قادرند به آسانی ماموریت ها و انجام عملیات های معدنی زیرزمینی سخت و طاقت فرسا را انجام دهند. به علاوه هر دو محصول از آمیزه و کامپاندی ویژه و مقاوم در برابر بریدگی و ضربه برخوردارند که منجر که کاهش خرابی و افزایش دوام و طول عمر لاستیک ها می شود.

آقای مت جانسون، معاون گروه معدنی مکسام می گوید: “با توجه به اینکه بازار استخراج از معادن زیرزمینی با تقاضاهای فزاینده مواجه است، گسترش و توسعه ی راهکارهای ۴ ستاره E4/L4 و ۳ ستاره L5/L5S  در برنامه های تولید، نشان دهنده تعهد MAXAM برای طراحی تایر با تمرکز بر تولید تواناترین و قوی ترین راه حل ها برای این صنعت است. در حالیکه هر معدن زیرزمینی نیازها و الزامات منحصر به فرد خود را داراست، ما اطمینان داریم که افزایش اخیر در ظرفیت تحمل بار این سری تولیدی از محصولات راهسازی و معدنی مکسام، عملکرد این تایرها را فراتر از انتظارات  معدن داران و پیمانکاران و فعالان حوزه ی معادن زیرزمینی خواهد کرد. علاوه بر این محصولات جامع ما برای دامپتراک های معدن روباز و ماشین آلات حمل و نقل در این نوع معادن، از سایز ۴۹ تا ۶۳ اینچ، که با استفاده از خطوط پیشرفته تولید شده اند،  نماد تعهد MAXAM برای ایفای نقشی جدایی ناپذیر در عملیات صنعت معدن و آینده ی آن است.

 

برای خرید یا کسب اطلاعات بیشتر درباره ی سری تایرهای دامپتراک و لودر مکسام برای معادن زیرزمینی، لطفا با کارشناسان کاوش کلوت تماس بگیرید.

  • مدیر وبسایت / سیدحامد محمدی
  • فروردین ۲۶, ۱۴۰۲
  • 355 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *