برگزاری بیست و دومین نمایشگاه فن آوری های تایر در سال ۲۰۲۳

بیست و دومین تایر تکنولوژی اکسپو به عنوان مهم ترین نمایشگاه فن آوری های تایرسازی در اروپا، از ۲۱ تا ۲۳ مارس در شهر هانوفر آلمان برگزار می شود. این نمایشگاه که به تازگی به برنامه ی زمان بندی همیشگی خود بازگشته است، قرار است پر قدرت تر و مهم تر از گذشته کار خود را از سر گیرد.

تونی رابینسون، موسس این رویداد که در سال ۱۹۹۳ مجله ی تایر تکنولوژی اینترنشنال را راه اندازی کرده بود می گوید: “۳۰ سال پس از راه اندازی مجله، اکنون ما این فرصت را داریم که برای بیست و دومین بار، این نمایشگاه را برگزار کنیم و  من فکر می کنم پس از دو سال وقفه به دلیل همه گیری کرونا، این بار نمایشگاه با شکوه تر از همیشه برگزار خواهد شد. امسال هم مثل همیشه، بهترین های صنعت را در این نمایشگاه در کنار هم خواهیم داشت و قرار است تعداد پر شماری رونمایی از فن آوری های تازه و راهکارهای جدید در صنعت لاستیک انجام شود.”

این نمایشگاه با حدود ۲۲۰ شرکت کننده (غرفه دار) همراه با همایش سالانه با بیش از ۱۳۰ سخنران و همچنین دوره های آموزشی متعدد شامل پنجاه و دومین دوره ی آموزشی مکانیک تایر از سوی دانشگاه آکرون برگزار خواهد شد. دوره های آموزشی یک روز پیش از برگزاری نمایشگاه یعنی از ۲۰ مارس آغاز می شوند.

همچنین جوایز تایر تکنولوژی اینترنشنال برای نوآوری و تعالی به منظور شناسایی دستاوردهای صنعت لاستیک در طول ۱۲ ماه گذشته، قرار است در یک مراسم زنده در طول رویداد اهدا گردند.

علاقه مندان به تکنولوژی های جدید صنعت تایر و فعالان حوزه ی تایرسازی و ماشین آلات مربوطه، می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر شامل چگونگی شرکت در نمایشگاه یا برنامه و پلن آن، به سایت زیر مراجعه کنند.

https://www.tiretechnology-expo.com/en/

 

 

  • مدیر وبسایت / سیدحامد محمدی
  • اسفند ۱۴, ۱۴۰۱
  • 243 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *